Apie mus

Paveikslelis

Startukas atsirado iš matymo, kad vaikams reikia kokybiškų, tikslingų ir į jų fizinės, emocinės ir bendros sveikatos stiprinimą nukreiptų treniruočių. Taip atsirado vaikų sporto akademija, kur vaikai ne tik aktyviai leidžia laiką, bet ir treniruoja savo fizinius gebėjimus, stiprina kūno raumenis, širdį, emocinę sveikatą, didina motyvaciją, pasitikėjimą savimi, bendradarbiavimo įgūdžius.

Misija – Vaikų fizinės ir emocinės sveikatos stiprinimas bei sveikos gyvensenos propagavimas.

Vizija – Sudaryti sąlygas augti aktyviais, laimingais, sveikais. Stiprinant vaikų fizinius gebėjimus, teigiamas emocijas, meilę fiziniam aktyvumui

 

Vaikų treniruotės

Šios treniruotės apima visapusišką augančio organizmo stiprinimą, lavinant svarbiausias fizines
savybes: vikrumą, lankstumą, koordinaciją, šoklumą, galingumą, greitumą bei ištvermę. Treniruočių metu stiprinamos visos raumenų grupės, vaikai stiprėja kompleksiškai, mokosi teisingų pratimų atlikimo technikos, susipažysta su įvairiomis sporto šakomis išbando jų specifiką. Labai svarbus aspektas kuris pritraukia ir sudomina vaikus tai jog treniruočių metu naudojamas įvairus ir interaktyvus sportinis inventorius kuris neleidžia vaikams nuobodžiauti, treniruotės niekada netampa monotoniškos, o vaikai kiekvieną treniruotę lieka nustebinti naujomis veiklomis ar žaidimais kurie ne tik smagūs, bet svarbiausia ir naudingi.

Treniruotės Kaune

Treniruotės Klaipėdoje

Daugiau

Paveikslelis
Paveikslelis

Kineziterapinės treniruotės

Individualios kineziterapijos treniruotės yra skirtos:

  • Spręsti judėjimo ir laikysenos problemas, gerinti pusiausvyrą bei koordinaciją, atstatyti pilną sąnario amplitudę bei raumenų jėgą.
  • Sąnarių, raumenų ar nervų sistemos sutrikimams, kurie sukelia silpnumą, skausmą ar judėjimo sunkumus.
  • Padeda atsistatyti po operacijos ar ligos, siekiant pagerinti jėgą, judėjimą, funkciją ir savarankiškumą.

Daugiau

Individualaus rengimo treniruotės

Individualaus rengimo treniruotės tinka visiems norintiems sustiprėti taip pat įvairių sporto šakų atstovams norint pagerinti fizinę būklę, pašalinti susidariusias spragas, sustiprėti visapusiškai, bei pagerinti savo sportinius rezultatus. Treniruočių metu profesionalus treneris skiria maksimalų dėmesį silpnų vietų stiprinimui, bei bendros fizinės formos gerinimui, visos raumenų grupės apkraunamos ir taip stiprėjama kompleksiškai. Ištestavus asmenį, atsižvelgiama kokias raumenų grupes jam reikėtų stiprinti į kokių fizinių savybių lavinimą atkreipti dėmesį labiausiai: vikrumą, lankstumą, koordinaciją, šoklumą, galingumą, greitumą, ištvermę ir kuri sritis sukelia daugiausiai sunkumų.

Daugiau

Paveikslelis
Paveikslelis

Vaikų gimtadieniai

Išskirtiniai gimtadieniai Kaune ir Klaipėdoje, netradicinėje vietoje – Startuko sporto akademijoje. Gimtadienio šventė privačioje, tik Jums, skirtoje erdvėje, su profesionaliu treneriu bei sportiniais užsiėmimais. Nepamirštama ir įsimintina gimtadienio šventė Jūsų vaikui. Garantuojame visišką privatumą ir visą dėmesį išskirtinei Jūsų šventei. Galima trukmė – 2 val. – žinoma, su galimybe prasitęsti ir ilgiau.

Daugiau

Vaikų dienos stovyklos

Nuotykių pilna stovykla su draugais, fiziniu aktyvumu ir pažintinėmis ekskursijomis bei edukacijomis. Vaikai patobulins savo bendrąsias kompetencijas – socialines, iniciatyvumo ir kūrybingumo, komunikavimo, pažinimo, mokėjimo mokytis ir asmenines.

Stovyklų veiklos pagerins sveikatos kompetenciją, kuri apima ne tik fizinę, bet ir emocinę sveikatą taip pat sveikatos ir sveikos gyvensenos sampratą. Stovyklos dalyviai taip pat pažins, aplankys, išmoks ir patirs naujų dar anksčiau nepatirtų įspūdžių mūsų pažintinėse edukacijose. Tegul ši vasara būna kupina nepakartojamų įspūdžių ir vaikai auga aktyvūs, laimingi, sveiki!

Stovyklos Kaune

Stovyklos Klaipėdoje

Paveikslelis

Partneriai bei rėmėjai

Esame vaikų sporto akademija įsikūrusi Kaune ir Klaipėdoje. Vedame treniruotes vaikams, organizuojame stovyklas ir visapusiškai rūpinamės Jūsų vaiko sveikata ir gera savijauta.

Kontaktai Klaipėdoje

Treniruotės ir stovyklos vaikams Klaipėdoje
Liepų g. 54, Klaipėda
+370 673 40776

Kontaktai Kaune

Treniruotės ir stovyklos vaikams Kaune
Lietuvių g. 1, Kaunas
Aušros g. 42, Kaunas
+370 673 40776

Rekvizitai

VŠĮ sporto klubas “Startukas”
Kodas: 303415990
Baltų pr. 173-77, Kaunas
Dirbame: I-V – 9:00 – 20:00
info@startukas.lt

© 2024 VšĮ sporto klubas "Startukas". Privatumo politika